Zapowieść dwóch opowiadań które napewno będą

Dobrze więc, wybaczcie, że to jest takie chaotyczne. Ale jestem podekscytowana, ponieważ mam dwa pomysły, jeden będzie jedno częściowy a drugi jeszcze nie wiem. Prawdopodobnie 2 lub 3 częściowy. 

1. “Internet zza oceanu”

Opowiada o dziewczynie, której świat się załamuje. Tracie przyjaciela i drucha za jednym strzałem. Gdy prosi innych o pomoc, robią to czegoniecierpi najbardziej. Mówią, że wszystko będzie ok. Nagle dostaje wiadomość od nieznanego chłopaka. Zostają dobryni przyjaciółmi praktycznie od razu. On ją rozumie, rozmowa z nim zabiera trochę jej ciężaru, tak jakby go z kimś dzieliła. Rozumieją się bez słów, czasem nawet aż za dobrze… jednak jest jeszcze jeden problem… miszkają po dwóch stronach świata. Czy ich przyjaźń przetrwa? Czy znajdą do siebie drogę?

2. “Nieznany tytuł”

Zgodnie z prośbami Lottie przyjeżdża do Anglii. Okazuje się jednak, że nikt nie miał pojęcia o istnieniu tytułu, którym się przedstawia. Lottie musi poradzić sobie w nowej sytuacji, przekonać rodzinę królewską do jej uczciwości i najważniejsze, rozwiązać sznur w jej sercu, który nie pozwala jej dać swoich uczuć komukolwiek. Sytuację pogarsza Carlos, zwykły chłopak, który zaczyna mieszać w jej głowie. Uda jej  się pokonać te wszystkie rzeczy? Pokona trudności samej siebie?

Dziękuję za uwagę! 

Dziewczynka_Zza_Szady, któa pisze to jedząc obiad