Urodziny Piper, moje i mojej koleżanki ze szkoły

Naprawdę mamy dziś zwariowany dzień. Jak możecie się dowiedzieć z tytułu, to dziś są potrójne urodziny. 

Piper McLean / Pipes / Królowa piękności / pielęgniarka Piper / panna Gwiazda filmowa 

Data urodzenia: 1995

Wiek: 17 lat

Dziś panna McLean obchodzi urodziny, nie reaguję na to wydarzenie jakoś bardzo, ponieważ nie była nigdy moją ulubioną postacią. Po prostu była, ok. No to ogólnie wszystkiego najlepszego Pipes. Co tam mam ci powiedzieć. Mogę tylko powiedzieć, że nie mam pojęcia co zrobić. Kolejna bransoletka w kolorach Afrodyty?

Ja / Dziewczynka_Zza_Szafy / Zozol / Lucia / delfinek 

Data urodzenia: 2008

Wiek: od dziś 12 yey

No wszystkiego najlepsijszego dla mnie! Nareszcie jestem tylko 2 lata młodsza od brata, nie o trzy. Będę się upajać tą połową roku. W sobotę dam wam zdjęcie mojego torciku, mjami. Już mówię czemu nazywają mnie Lucia, dokładniej to tylko jedna osoba i już rzadko tak do mnie mówi. Jak gram z sąsiadem to tak mówi do mnie. A delfinek też z gry tylko inna osoba tak mnie nazywa. 

Moje najczęstsze teksty: Nie chce mi się, Daleko jeszcze? , Muszę robić matmę? , Przestań! , A na obozie to… , O kurde chyba widziałam lisa , o borsuk , Ale nas tak uczyli , chcę wakacje , po jakiego grzyba … 

Kludia / Klawdi / Klałdy / Brokuł

Data urodzenia: 2008

Wiek: Od dziś 12

Chodzę z Klaudią do klasy i jesteśmy serio, dziwne. mamy urodziny w tym samym dniu, tego samego miesiąca, roku i w tym samym szpitalu. Eeee, pomocy? I teraz jeszcze od 1 klasy razem. Wszystkiego najlepszego Brokule ty mój! Nie pytajcie o co chodzi z brokułem.

 

Ja znikam!