Urodziny Jina i Soobina oraz powrót NCT

Okej, wiedzcie, że przepraszam za to, że zasypałam tą stronę kpopem. Staram się robić trochę tego, trochę siamtego ale jakoś ostatnio coś nie wyszło. 

Dziś najstarszy członek BTS – Jin obchodzi swoje 28 urodziny! Wszystkiego najlepszego i przy okazji podziękuję rządowi Korei bo wywalczył dla BTS możliwość odroczenia służby wojskowej dzięki czemu Jin zostanie z fanami rok dłużej! Z okazji swoich urodzin, Jin dał fanom nową piosenkę którą określił piosenką nie do końca na urodziny, ponieważ opowiada o jego problemach które ostatnio go spotykały na drodze kpopu. Jina czeka kolejny rok bycia “mamą” Bangtanów. Powodzenia i dzięki za nową piosenkę!

5 grudnia Soobin z TXT (Tomorrow x Together) obchodził swoje 20 urodziny! Życzę powodzenia w karierze muzycznej liderze TXT!. Miłych kolejnych chwil spędzonych z zespołem ogórku* albo leniwcu jak wolisz. 

NCT powrócili z nową piosenką w pełnym składzie. Było to trudne ale dokonali tego i wypuścili “Resonance”. Naprawdę to musiało być trudne ze względu na ilość członków w pełnym NCT, jako całość liczą 21 członków! Podzieleni są na mniejsze zespoły jednak postanowili zrobić wspólny singiel. Ja osobiście wolę chyba stare NCT ale zawsze będę szczęśliwa jak dostaniemy od nich coś nowego. Podziwiam i też dziękuję za pracę włożoną we wszystko co z nią związane. 

“Resonance” – https://www.youtube.com/watch?v=0IpbvXVbBYA

To wszystko co chciałam przekazać. 🙂 

* Soobin nazywany jest “ogórkiem” ponieważ jest wysoki, czasem mówi się na niego leniwiec.

Dziewczynka_Zza_Szafy, która za ileś dni znów przywiezie wam tu kpop na taczce.