sprzątamy za szafą

Yeeeeet! Wasz pieróg wrócił. Chyba. W sensie chciałam się jeszcze raz wytłumaczyć i powiedzieć wam jaki ze mnie przegotowany pieróg. Po pierwsze: “I’m fine, thank you, and you?”.   No więc jak pewnie zauważyliście znikłam (nie no na pewno nie widzieli ty przecież tylko nie byłaś tu od… jakoś grudnia pewnie). Ale ja porwana byłam. No ta szkoła to niebezpieczna sprawa, możesz zacząć zwracać większą uwagę na to, że twoja klasa jest serio dziwna na lekcjach i już po tobie. Znikasz z całego świata. (ekhm nie ona po prostu ma zaległości i próbuje to nadrobić ale jej mózg nie chce współpracować ekhem

No tak więc, dla mnie zdalne lekcje są dość trudne do ogarnięcia bo mnie ciągnie do tego przycisku “czat” i jak już tam kliknę to koleżanka musi mnie na siłę z niego wywalać. Albo nie chce mi się robić tych zadań z perspektywy żabiej na plastykę, rozwalania wiersza na części, rozwalania kolejnego wiersza, robienie matmy bo Ja ChcĘ sIę DoStAć Do JaKiEjKoLwIeK sZkOłY, robienia jakichkolwiek zadań z wf (no ja niezbyt mogę tańczyć w pokoju dzielonym z bratem zumbę psze pani nauczycielko), próbowania wejścia na zadania z angielskiego (komputer stwierdził, że nie wpuści mnie do nich), czytania milionów historii o potopach i dzikich królikach + próbowania zrobienia swojego przyszłego pokoju w jakiś sensowny sposób + tańczenia jak uda mi się wywalić brata z pokoju bo mama to traktuje jako wf mój (dzienki tata i brat, że ją przekonaliście) bo inaczej musiałabym pójść do sklepu A jA sIę BoJę TaMtEj PaNi Z kAsY. Więc jak można łatwo stwierdzić, jestem leniwa 🙂 .   Ach, nie zapominajmy o kilku sprawach które nie będą was interesować pewnie, typu takiego, że osoba zwana Selją (dostała taki przydomek bo nie wiadomo dokładnie kim jest i jak wygląda, ani jak ma na imię) prawdopodobnie wróciła po przerwie i tym razem szykuje coś dla mojego ulubionego zespołu. Chcę zrobić na jej temat artykuł w przyszłych dniach, a tak przy okazji to na końcu będzie mały spoiler. 

I no nie wiem jak was przeprosić bo jestem okropna w tego typu sprawach. Ale wiedzcie, że jesteście cudowni, kocham was i napędzacie mnie do robienia tekstów chociaż czasem zostają zrobione ale nieopublikowane i wy czekacie a ja jestem z siebie dumna, że skończyłam. 

SPOILERUS OPTIMUS FROM RZYMUS

Selja – osoba o której mało wiadomo ale jedno jest pewne, jest niebezpieczeństwem dla prawie każdego idola. W swojej złej karierze zrobiła już wystarczająco ale jeszcze nie przestała i prawdopodobnie szykuje coś jeszcze. Jeśli chcecie się o niej czegoś dowiedzieć, niedługo będziecie mieli szansę. 

 

Przejdźmy może do innej części

Wczoraj, równo wczoraj minął rok od pierwszego wpisu na tej stronie. Do tego czasu dostałam pod nim 35 serduszek, za co jestem wam bardzo wdzięczna. Rekordzistą w największej ilości serduszek jest pierwszy rozdział “RBN”, ze względu na to niedługo opublikuję rozdział kolejny, bo ogarnęłam, że go napisałam ale nie wstawiłam. Dziękuję Comette, że razem ze mną odważyła się publikować naszą małą twórczość w internecie. 

Podziękujmy sąsiadowi za koncert kaszlenia akurat kiedy odpowiadałam na matmie.

Dziewczynka_Zza_Szafy