Selja

UWAGA! INFORMACJ ZAWARTE W PONIŻSZYM TEKŚCIE NIE POCHĄDZĄ Z MOICH WŁASNYCH DOŚWIADCZEŃ! WSZYSTKIEGO O SELJI DOWIEDZIAŁAM SIĘ OD OSÓB PROWADZĄCYCH KANAŁ Unbridled Buffalo NA YOUTUBE! TEKST NIE MA NA CELU URAZIĆ KOGOŚ!

Przepraszam jeśli w tekście znajdą się błędy w pisowni których nie wyłapałam przy późniejszym sprawdzaniu.

Selja Kpop Killer, dziewczyna która zrobiła już wiele złego. Pewnie zastanawiacie się co takiego zrobiła i o co w ogóle chodzi. Selja nie zawsze wyróżniała się w tłumie fanów, kiedyś byłą jedną, zwykłą dziewczyną wśród wielu innych. Potem wkręcała się coraz bardziej i bardziej aż w końcu dołączyła do grupy osób zwanych sasaengami. W sprostowaniu są to psychiczni fani którzy często śledzą idoli, czekają przed ich domami aby robić im zdjęcia gdy wyjdą, latają tymi samolotami co oni, robią im zdjęcia na każdym kroku, dzwonią do nich i grożą oraz wykupują od innych sasaeng informacje o idolach. Przykładami kilku najgorszych rzeczy było na przykład to, że J-Hope dostał od fanki pluszaka w którym ukryta była kamera, przez co ta osoba widziała wszystko co działo się w miejscu gdzie był pluszak, inna osoba wlała jakiemuś idolowi klej do silnika aby nie mógł odjechać z miejsca w którym nagrywany był teledysk, ponieważ chciała dowiedzieć się jeszcze więcej. Jakiś czas temu JYP entertainment wydało oficjalne oświadczenie o mocnym naruszeniu prywatności członków grupy Stray Kids, podkreślili, że chłopcy byli śledzeni gdy wychodzili z dormu lub wytwórni a jeden z członków prawie został uśpiony podczas gdy przebywał na dworze. U wielu grup możliwości dawania prezentów idolom zwężono tylko do przyczep z jedzeniem wysłanych prosto z baru lub restauracji, odręcznie napisanych listów oraz kwiatów. Bardzo często członkowie grup i soliści oskarżani są o rzeczy których w rzeczywistości nie zrobili. 

Ale co takiego zrobiła Selja, że to właśnie ona się wyróżniła? Podam kilka przykładów jej działalności. 1. podała idolowi kawę z środkami od których mógł umrzeć 2. wlała klej do soku idola przez co trafił do szpitala 3. próbowała podać idolowi kwas solny (ten kwas może nawet wypalić od wewnątrz organy wewnętrzne ale na szczęście nie udało jej się) 4. w 2014 roku powstało przepuszczenie, że któryś idol tym roku umrze, w tym samym roku powstała plotka, że to właśnie ona odpowiadało za wypadek samochodowy w którym zginęły dwie członkinie Ladies Code. 

W 2020r. podczas jednego Live Rm’a i Jimina z BTS wstawiony został komentarz w którym jakaś osoba groziła, że zabije Jimina. Kilka lat temu zwiększono ochronę podczas gdy Jimin preformował “Lie” ponieważ grożono, że ktoś zabije go jeśli wystąpi na scenie z tą piosenką.

W ostatnim czasie wielu idoli np. Woonggi z TOO, Aisha z EVERGLOW, Soojin z (G)-DLE oraz Mingyu z Seventeen zostali oskarżeni o przemoc lub zastraszanie uczniów w szkole. Podejrzane jest to, że większość oskarżeń została wystawiona w przeciągy 2-3 miesięcy. Wiele osób twierdzi, że ma to związek z Selją.

Nie jestem zbyt dobra w opisywaniu tego typu rzeczy, więc wstawiłam link do filmu w którym wszystko jest dokładnie wyjaśnione: https://www.youtube.com/watch?v=uNeq79dQiV8

Niedługo zamierzam napisać co nieco o innych sytuacjach z 2020 i 2021 roku. Na przykład o tym, co stało się z Woojinem który opuścił Stray Kids, Lisie i jej menagerze oraz BTS i Chinach.

Dziewczynka_Zza_Szafy