Sekrety aktorów dotyczące filmu “Następcy 2” !

Zanim zacznę, chcę zadedykować ten tekst pewnej ważnej osobie, bez której nie byłoby serii “Następcy”. Mowa o Cameronie Boyce, który grał Carlosa. Niestety Cameron kilka miesięcy po zakończeniu nagrywania “Następców 3” zmarł. Jego rodzina nie chciała wyjawiać szczegółów, wiadomo tylko że aktor od wielu lat miał problemy z chorobami. Kiedy ujawnioną tę wiadomość, większość fanów “Następców” po prostu lekko się załamała. Niektórzy zaczęli nawet wysyłać do znajomych zdjęcia z podpisem”#CAMERONBOYCEFOREVER” lub “#CARLOSPOZOSTAŁWNASZYCHSERCACH”.  Wszyscy aktorzy współpracujący z Cameronem pokazali prawdziwy smutek po przyjacielu. Dove Cameron powiedziała na wywiadzie że był jednym z jej najlepszych przyjaciół, możemy sobie tylko wyobrażać jak czuł się Boo Boo który traktował Camerona jak brata. Całe studio Disneya ufundowało wiadomość dla widzów którą dołączyli pod koniec filmu, a pracę ich wszystkich nad filmem dedykowali właśnie jemu. Postać Carlosa wnosiła do serii wiele humoru i naprawdę wyróżniała się spośród innych. wiem że wszyscy którzy znali filmy lub seriale z udziałem Camerona, nigdy o nim nie zapomną. Nie występował tylko w “Następcach”, można było go zobaczyć w serialu “Jessie”, w którym grał mając osiem lat. Mam nadzieję że jeśli będziecie kiedykolwiek oglądać coś z jego udziałem też go zapamiętacie. Teraz zaczynam już pisać tekst, specjalnie dla Camerona Boyca.

Nr. 1 Dove nie miała pojęcia że brała udział w castingu do filmu “Następcy”!

Kiedy po raz pierwszy w moje ręce trafił scenariusz do roli w “Następcach”, wszystko było ściśle tajne. Cały projekt był owiany tajemnicą – nie powiedzieli mi nawet, że idę na casting! Jedyne co usłyszałam to “Przyjdź do biura Disney Channel”. Szerze mówiąc, byłam przerażona, że chcą mnie wyrzucić. Byłam pewna, że zrobiłam coś źle. Pomyślałam sobie: “Myszka Miki jest na mnie zła?”. Ale na szczęście nie była. Gdy dotarłam do budynku Disney Channel, zostałam wezwana do biura, gdzie przed moimi oczami wylądował olbrzymi plik scenariusza. “Przeczytaj i powiedz nam, co o tym sądzisz, ale nie możesz zabrać scenariusza ze sobą.” Gdy tylko zaczęłam go czytać, od razu zakochałam się w tej historii. Wiedziałam że to rola dla mnie.

Nr.2 Na planie filmu “Następcy” było zabawnie!

W filmie są sceny, które bardzo nas rozbawiły podczas ich kręcenia. Jako widz pewnie tego nawet nie zauważysz. W filmie przewija się kilka krótkich scenek, których nakręcenie wbrew pozorom zajęło dłużej, niż moglibyście się spodziewać. Pamiętam, że jedną z nich kręciliśmy o 3 nad ranem, kiedy to jesteś tak zmęczony, że wszystko rozbawia cię do łez. W scenie wraz z serialowymi przyjaciółmi mieliśmy biegać po terenie zamku w Kanadzie. Nagle pod sam koniec sceny reżyser krzyknął: “Szybciej! Biegnij szybciej!” Wszyscy popłakaliśmy się ze śmiechu. Śmialiśmy się do tego stopnia, że nie mogliśmy wydusić z siebie jednego słowa!

Ten tekst jest krótki, nie mam więcej sekretów  dotyczących “Następców”. A teraz idę zrobić… ee coś. Dla wszystkich: na zdjęciu nad tytułem jest Cameron Boyce jako Carlos ze swoim ukochanym psem Starym. Dowiecie się oglądając film. 

Ps. Niedługo pojawi się seria której celem będzie zamęczenie was powieściami. Ta seria będzie się nazywała: Powieść z dedykacją – (tytuł powieści). Każdy tytuł będzie się różnił. Np. jeden będzie “Powieść z dedykacją – Salamandra plamista” a drugi “Powieść z dedykacją – Na pomoc Marioli”. Nie żebym pisała coś z takimi tytułami (bez obrazy Mariolo). Dałam je dla przykładu.