“Lost in Space”

“Lost in Space” to emocjonująca podróż rodziny Robinsonów przez kosmos. W polskim tłumaczeniu tytuł to “Zagubieni w Kosmosie”. Głównymi postaciami są Penny, Will, Judy, Maureen i John Robinsonowie. Równie ważna jest postać Dr.Smith oraz Dona. 

Opis: Jest to amerykański serial fantastycznonaukowy. Opowiada o rodzinie kosmicznych kolonistów których statek zboczył z kursu. Cała rodzina próbuje odnaleźć statek “Śmiałek” który ma zabrać ich bezpiecznie do miejsca gdzie będą mogli spokojnie żyć. Po drodze napotykają wiele trudności, przyjaciół i wrogów. 

Serial znajdziecie na Netflix, aktualnie są tam trzy sezony przygody. Oglądając z kuzynami towarzyszyło nam wiele emocji. W niektórych momentach kuzynki płakały, czasem wciskały się w sofę ze strachu, a jeszcze w innych momentach (można powiedzieć) lekko piszczały uszczęśliwione jakimś zdarzeniem. Co chwilę można było usłyszeć ciche “o nie” albo głośne “CICHO”. Pomijając te wszystkie “OOOOooooOOOOo” i najróżniejsze sugestie. Nigdy nie wiadomo co się zdarzy i jak dalej potoczą się losy Robinsonów. Wspaniałe więzi, najróżniejsze przyjaźnie i wiele więcej znajdziecie w tym właśnie serialu. Najlepiej ogląda się go z innymi. Moja ocena? – 10/10 – 

 

Gorąco polecam – Dziewczynka_Zza_Szafy