Informacje z obozu – Witajcie na obozie!

Witajcie na obozie! Ciekawi jak spędzamy tu czas, szlifujemy umiejętności i uczymy się strategii? Chodź, oprowadzę cię. Dobra, dobra, obiecuję, nie będę przynudzała. 

A więc mówisz, że nie wiesz nic? Możliwe, że jesteś tylko na chwilkę? No cóż, mam nadzieję, że i tak ci się spodoba! Po pierwsze, nie bój się, jesteśmy jedną rodziną. Pomoc, szacunek i dobra zabawa to podstawa. Po drugie, mam nadzieję, że masz swoją miotłę. Oh, nie masz? Musiałeś zbyt szybko uciekać do obozu? W takim razie lepiej szybko jedną zdobądź. Okej! Może lepiej będzie jeśli obejrzysz film powitalny. Spokojnie, zrobiliśmy nowy. Nie zobaczysz Apollina w aż zbyt krótkim chitonie. Albo śpiewających nastolatków w garniturach. Ugh, to dopiero była tortura. 

Ojej, inni oglądają? No cóż, w takim razie polecam iść za mną. Zapraszam na wycieczkę z przewodnikiem dla VIP-ów. 

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=–=-=-=

Jak pewnie się domyślasz, nasz obóz wygląda nieco… inaczej niż oryginalny. Ale nadal jest super! Wybacz ale, nie mamy lawy, dzikich potworów, a magiczną ochroną jest metalowy płot. Mamy jezioro, place treningowe, ogniska, namiot służący za amfiteatr, strzelnicę, a nawet dyskotekę i sklep! Stołówka nie jest na dworze. Wszystkie domki mieszkają w jednym budynku, na razie nie pokłóciliśmy się na śmierć i życie. Chyba, że liczyć tą wpadkę u Afrodyciątek z toaletą. Idziemy dalej! 

Co roku witamy nowe dzieci półkrwi. Odkrywamy drzemiącą w nich siłę, pomagamy szlifować talenty. Integrujemy się razem, uczymy się i próbujemy nowych rzeczy. Nasz Pan.D nie jest wcale wstraszny. Spójrz tam stoi! Tak, ten z dwoma różnymi skarpetkami. Potem się poznacie. 

Przepraszam, muszę już zmykać. Zaraz mam zajęcia na ściance wspinaczkowej. Odprowadzę cię tylko do pokoju. Oni? Ach, to militarni. Od zawsze między nimi a herosami trwa rywalizacja. Zapamiętaj, nie lubimy się nawzajem, niektórzy herosi mogą stwierdzić, że jesteś po ich stronie jeśli spędzisz z nimi za dużo czasu. 

Powodzenia! Przyjdę do ciebie jutro!