Informacje z 1 czerwca

Kochani, nadszedł czas, aby poinformować was o moich decyzjach związanych z najbliższą aktywnością na Pisowniku. Nie bójcie się, nie odchodzę ani nie zawieszam mojej działalności haha. Podjęłam kilka decyzji które powoli będę wprowadzała w życie. Możliwe, że będę pisała trochę rzadziej, co się wam niewątpliwie podoba bo ostatnio was bombardowałam. Mój brat przygotowuje się do testów ósmoklasisty a ja mam fiksa. Dowiecie się potem.

 

1. Dziennik z Wakacji będzie miał następujący wygląd np.: Dzień 3. Wyjazd w góry. *tekst* *co jakiś czas dodatek*. Oto lista wydań: 27.06 – 7.07. 2020 (dziesięć dni, Obóz Herosów, OW Kulka na Mazurach, pierwszego dnia dostaniecie link do bloga Szarpie Travel oraz informację w której grupie jestem, teksty pojawiają się tam wieczorami, strona oferuje też zdjęcia z danego dnia umieszczone są pod opisami dnia wszystkich grup na turnusie) , 9.08 – 16.08 2020 (wyjazd w góry z rodzinką i kolegami oraz dziećmi kolegów rodziców, 7 dni, teksty pewnie wieczorem albo jak będzie wolna chwila, teksty będą pisane przeze mnie i będę pojawiały się stronie) , 16.08 – 22.08.2020 (obóz jeździecki, Stajnia Wylągi, 7 dni, teksty pomiędzy 19.30 a 21.00, będą pojawiały się na stronie, istnieje możliwość przedłużenia tekstów z obozu o 7 dni, jestem pierwsza na liście rezerwowej na drugi tydzień turnusu). Na okładkach będą znajdowały się zdjęcia z ośrodków, terenów, wspólnych wycieczek i ,jeśli ktoś będzie chciał, to zdjęcia z obozowymi przyjaciółmi z którymi mam nadzieję, że utrzymam kontakt. Znajdzie się również zdjęcie całej grupy z Obozu Herosów w oddzielnym tekście. Chętnie zaopatrzę was w moje wrażenia i prawie wszystkie śmieszki. 

2. Potwierdzono mój udział w Obozie Herosów z czego jestem bardzo zadowolona. Czytałam sobie wrażenia uczestników z wcześniejszych obozów. Dam wam link abyście mogli je zobaczyć: http://rickriordan.pl/2012/08/na-obozie-herosow-najbardziej-podobalo-mi-sie/

3. Pewnie teksty będę wstawiane rzadziej, ze względu na moje kolejne zainteresowania. Powoli przygotowuję się do moich obozów wakacyjnych. Aktualnie ogarniam czy mam wszystko do obozu herosów, drugim punktem który wykonam to wznowienie treningów jazdy konnej, aby nie być po długiej przerwie na obozie. Chcę się jeszcze spiąć w lekcjach aby mieć wolne ciepłe popołudnia podczas których będę pewnie na dworze. Zamierzam robić więcej dodatkowych prac żeby uzyskać lepszą ocenę z matematyki. Do tego wciągnęło mnie robienie bransoletek z muliny. Mam listę do zrobienia przed wakacjami gdzie jest duuużo punktów.

4. Niedługo zaopatrzę się w ukulele (nie, nie po to aby grać bratu nad uchem żeby się odegrać. Chociaż…) wiele czasu poświęcę na naukę grania na tym instrumencie. 

5. Prawie cały dzień jestem pod władzą ekscytacji połączonej z lekkim strachem i czymś czego nazwy nie znam. Czasem chcę skakać ze szczęścia, czasem siedzę na łóżku i myślę “Na Hadesa z kim ja będę w pokoju? Poznam kogoś fajnego? Będzie tam wesoło? Nie dostanę dnia wstydu?” i tym podobne, a jeszcze w innym momencie uderzać głową o ścianę (nie mam pojęcia czemu)

6. Pisownik się rozszerza! Już niedługo nasza szkoła dostanie nazwę tej strony więc mam nadzieję, że dzięki temu złapiemy jeszcze więcej chęci i weny do pisania dla kolejnych osób! Już przedwcześnie witam wszystkich uczniów, nauczycieli i resztę osób ze szkoły podstawowej nr. 350 w Warszawie na ulicy Irzykowskiego 1A!! 

7. Niedawno mówiłam, że zastanawiam się nad zmianą nazwy z Dziewczynki_Zza_Szafy na Dziewczynę_Na_Płocie. Jednak po namyśle powiedziałam NIE temu pomysłowi. Kiedy myślałam nad nazwągdy tworzyłam konto pierwszym nad czym pomyślałam była właśnie Dziewczyna_Zza_Szafy. Chcę zostawić to tak jak jest aby i łatwej było mnie rozpoznać i pewnie już się przyzwyczailiście do tej nazwy.

Dziewczynka_Zza_Szafy która przygniecie was obozem herosów