Happy Birthday Grover, Frank and Uncle Rick!

Początek czerwca aż roi się od urodzin herosów! Już obchodziliśmy urodziny Piper McLean, teraz przyszła pora na Grovera Underwooda, radnego Rady Starszych Kopytnych. Franka Zhanga, syna Marsa oraz na naszego nie zawsze kochanego wujaszka Ricka! Groverze, obiecuję, że podleję dziś kwiatki, Frank chciałam pójść do zoo to może bym cię znalazła ale nie mogę pójść. No to posprawdzam czy nie ma cię w parku w postaci psa. No a ty Ricku… przestań dawać zawsze zakończenie które nie może zwiastować nic dobrego! Ja chcę chociaż jeden Happy End 🙁 W Magnusie skończyłeś tak, że po prostu się zastanawiałam co zrobisz im dalej. W “Labiryncie ognia” zabijasz Jasona i zostawiasz Pipes samą z tatą który jest bankrutem i wysyłasz Apollina do Obozu Jupiter, jakby nigdy nic. A w “Grobowcu tyrana” unicestwiasz trzy czwarte Obozu Jupiter po czym też nic sobie z tego nie robiąc wjeżdżasz mi z powrotem do Obozu Herosów. Czyli co, mam liczyć na powtórkę z rozrywki? Tym razem się za grekw bierzesz? A może znów będzie weekend i Percy z buta wjedzie na psie prosto na walkę i zwieńczysz to podpisem: Zaczął się weekend. Percy Jackson przybywa na ratunek? Dam ci tej jeden dzień bez większej ilości komenterzy.

Okej, ile oni tam lat kończą? Nie pamiętam. Grover ma chyba aktualnie coś około 32 lat (stary satyr hre) , Frank dziś ma 17 lat (Fandom popraw bo piszecie, że ma 16 a od wydania Olimpijskich Hreosów już trochę minęło) a Rick Riordan… 56. Wszystkim dzisiejszym jubilatom życzę zdrówka, szczęścia, ładnej pogody, wszystkiego co sobie tam zamarzycie. Wielkie serducho dla was, trzymajcie się. 

 

Inf. Pisanie zapowiedzianej powieści nieco się opóźni, zajęłam się Obozem Herosów. 

Dziewczynka_Zza_Szafy która nie ma pojęcia czemu pani z angielskiego daje nam zadanie z kartką z wakacji skoro jeszcze ich nie ma.