Dzienniki obozowe “Obóz Herosów – dzień 1” Jadę!

Ludziska moje kochane! Stało się! Jedziemy  jakieś 30 minut a ja już się nudzę. Pierwszy dzień będzie trochę inaczej zrobiony niż inne, teraz dam link i coś napiszę  a potem pewnie dam opis co robiliśmy na miejscu. Taka część 2 będzie.  To na początek:

Nie wiem jak będzie z internetem, ostatnio mój w telefonie działa 1/1h więc może mi się tekst nie przesłać. Ale jeszcze zobaczymy. Jeśli internetu nie będzie to spieszę wam wszyściutko jak wrócę. UWAGA! Wszystkie publikowane zdjęcia będą uzgadnianie z osobami będącymi na nich lub robiącymi je!

Leo chce wam coś powiedzieć: Nie ufajcie ludziom którzy nie lubią tacos. To prawdopodobnie nie są ludzie.

Właśnie powiedział, że chyba nie można mi ufać. Nigdy nie jadłam tacos. Okej to przejdźmy może do bardziej istotnych rzeczy.

Tutaj macie link do relacji: https://www.kulka.mazury.pl/relacje-z-kolonii-i-obozow

Nie jest trudne znalezienie tych dni jednak powiem jedno. Dopiero wieczorem będzie tam relacja, jeśli teraz będziecie wchodzić będzie możliwość patrzenia tylko na lata archiwalne czyli do 2019 roku. 

Jesteśmy aktualnie w Dzierżeninie. Nie wiem jak to się pisze. Zostały jeszcze jakieś 2 godziny drogi, trochę daleko. No dobra, ja znikam, pewnie widzimy się później!

PS. Czekaj, widzimy? Raczej eeee słyszymy?  Chyba nie. Pomocy? Nie wiem jak się wyrazić?

Dziewczynka_Zza_Szafy która jest lekko zgniatana przez brata.