Dzienniki obozowe – informacje ZEDYTOWANE JUŻŻ

Hejka, przychodzę z informacjami co do dzienników.

Dzienniki powinny zacząć się jutro, jednak nauczona doświadczeniem wiem, że nie będę miała na to czasu, będę spisywała plany dni, śmieszne sytuacje i tym podobne, a cały tekst opublikuję jak już wrócę (czyli około 7/8.07). W tym tekście znajduje się link do stronny z relacjami pojawiającymi się każdego dnia trwania obozu. Tam będą też zdjęcia. Jutro zedytuję ten tekst uzupełniając go o imię mojej wychowawczyni, dzięki temu znajdziecie właściwą grupę. Będzie podpisana “Obóz Herosów gr Pani *imię i nazwisko*”.

Jutro na stronie w linku pojawi się przycisk w stylu “wakacje 2021”. Trzeba tam klinąć i przeniesie was na pierwszy dzień kolonii. Codziennie pojawi się tam kolejny dzień, zdjęcia i opisy poszczególnych grup.  Jeśli chcecie znaleść mnie na zdjęciach (powodzenia) to tu krótki opis: krótkie włosy (jak na chłopaka), można powiedzieć, że brązowe, różowe (ciemno różowe) pasemka albo coś na włosach, brązowe oczy. wzięłam praktycznie tylko pastelowe ubrania, często w pomarańczowym t-shircie/bluzie obozu herosów (na pewno pierwszgo i ostatniego dnia) przy mnie pewnie będzie dziewczyna z brązowymi włosamim do ramion (taki miałą w tamtym roku, teraz chyba też), mogę być też na zdjęciach starszych grup bo czemu nie wbić się im do UnO, jeśli będzie zdjęcie z zaskoczenia to pewnie będę się uśmeichała jak królik (w dobrym znaczeniu, lubię  króliki)   Mam nadzieję, że coś pomogłam.

Link: https://www.szarpie.pl/relacje-z-kolonii-i-obozow

Jeśli jednak się pomyliłam, możecie nie odoszukać tych zdjęć po stronie. Ale chyba  jest dobrze. A, i na youtube Kulka Mazury są codzienne relacje wideo. Nie wiem czy herosi będa na każdej, bo jest tam dużo różnych obozów.

Imię wychowawczyni/wychowawcy: Pani Anna Z.