ciekawostki o filmie “Następcy 2” i aktorach

Dziś przekażę wam kilkanaście ciekawostek dotyczących filmu który jest w tytule. Będą też aktorzy tacy jak Dove Cameron (Mal) i kilku innych. Piosenek z filmu też nie zabraknie!Nawet jeśli nie znacie tego filmu to nic nie szkodzi ponieważ i tak dowiecie się kilku rzeczy. A teraz mam la was zadanie: na raz, dwa, trzy wyrzucamy z głowy informację że ten film wyszedł już lata temu a ja dopiero to piszę. To nieważne. Zaczynamy!

1.

Dove Cameron, odtwórczynie roli Mal, bez pomocy dublerki wykonała wszystkie akrobacje, w tym także scenę walki na miecze, stojąc na wysokich szpilkach! Same buty określa mianem “o centymetr krótszych od szczudeł”

2.

China (Uma), Thomas (Harry) i Dylan (Gil) mają pasujące do siebie tatuaże, które zrobili sobie po nagraniach do “Następców 2”. “Staliśmy się sobie naprawdę bliscy” – mówią.

3.

Każdy ze stroi bohaterów ma kilka zapasowych kopii. Wynika to z tego, że aktorzy muszą w nich wykonywać wiele trudnych figur np. podczas scen musicalowych. W przypadku “Następców 2” uszyto 1 500 kostiumów!

4.

China (Uma) przygotowywała się do swojej roli oglądając “Małą syrenkę”. Widziała ją ze dwadzieścia razy! “Patrzyłam na jej zachowanie,gesty, sposób wypowiadania się i to naprawdę pomogło mina planie!”

5.

Wszystkie dziewczyny zgodziły się, że potrzebują wysokich obcasów. To niestandardowe obuwie zaprojektowano tak, by była solidne, wygodne do tańca i przede wszystkim bezpieczne dla aktorów. 

6.

“Chillin ‘Like a Villian’ ” został sfilmowany w środku prawdziwej burzy powodując że scena została trudna do odegrania przez wiatr czy deszcz. “Mówią, że bawiłem się świetnie, bo to była katastrofa w najlepszym możliwym obliczu. To była piękna katastrofa.” – twierdzi Cameron Boyce (Carlos).

7.

“What’s My Name” została nakręcana jako jedna z ostatnich scen. Uma i jej gang piratów mieli tylko jeden dzień na przygotowania, i tylko jeden dzień na planie!

8.

Każdy z chłopców miał jedną parę butów aż w pięciu różnych stylach – od upiększonych butów po wysokie buty na platformie.

9.

Kryzys jaki Mal przechodzi w “Następcach 2” był trudny dla Dove. “Mal musi zacząć wszystko od początku i znaleźć swoją prawdziwą tożsamość. Było to dla mnie trudne, ponieważ wydawałoby się że znam ją bardzo dobrze, a potem… tracę ją i muszę wraz z nią odkryć jej nowe ja.”

10.

Dla Dove najlepszą postacią w filmie nie była Mal a… drugoplanowa Lonnie. Jak mówi, sądzi że postać Lonnie niesie piękne przesłanie dla dziewcząt oglądających “Następców 2”.

11.

China (Uma) była wielką fanką “Następców” jeszcze zanim dostała propozycję grania w jej kontynuacji. “To był zaszczyt grać w “Następcach 2″, ponieważ kochałam pierwszą część i byłem jej wielką fanką.” – mówi.

12.

China obchodziła na planie swoje 18-naste urodziny. Jak? Gdy przyszła na plan, cała obsada zebrała się w okół niej i powiedzieli: “To twoje urodziny. Wyjeżdżamy i będziesz się świetnie bawić. W swoje urodziny nie będziesz pracować!”. “To był świetny dzień.” – zdradza China.

13.

“Ways to be wicked” była naprawdę trudna do sfilmowania. “To było naprawdę trudne. Zamiast jabłek używaliśmy piłeczek tenisowych. Było to trudne, bo piłeczki leciały bardzo szybko, a w okół tańczyli tancerze i trudno było je złapać.” – mówi Boo Boo (właśnie zapomniałam jak się nazywał w filmie)

14.

Boo Boo traktuje Camerona (Carlosa) jak swojego młodszego brata.

15.

Finał filmu nagrywany był nagrywany przez cztery lub pięć naprawdę długich dni. “Finał to prawdopodobnie mój ulubiony numer w filmie.” – zdradza Cameron.

16.

Carlos w “Następcach 2” doświadcza problenu z dziewczyną. Zakochał się, a ona widzi go tylko jako przyjaciela. “Jest trochę zagubiony, oszołomiony, zdezorientowany i czuje coś, czego nigdy wcześniej nie czuł” – mówi Cameron.

Jeśli ktoś z was nie oglądał jeszcze “Następców” to gorąco zachęcam! Na pewno będą wam towarzyszyły miliny emocji.  Są już trzy części i… więcej już nie będzie. Ja osobiście bardzo tego żałuję, niestety nie można zrobić kontynuacji bo nie ma już jednej z głównych postaci.. dowiecie się potem. Cały tekst będzie specjalnie dla niego. Do następnego.