“Park Jubin” – zapowiedź

Ogólnie to czytacie właśnie zapowiedź wytworu mojej popapranej wyobraźni. 

Tytuł: “Park Jubin”

Główni bohaterowie: Park Jimin (Jimin), Kim Seokjin (Jin), Kim Namjoon (RM, Rap Monster, Rap Mon) , Min Yongi (Suga), Jung Hoseok (J-Hope, Hobi), Jeon Jeongguk (JK, Jungkook, Kookie), Park Jubin (Rose)

Główne miejsce akcji: Seul, Warszawa

Opis:

13-letnia Julia mieszka z bratem i ojcem w Warszawie, już długi czas jest MINT (fanką zespołu MONT) ale nawet gdy jej idole są gdzieś w jej pobliżu na trasie koncertowej nie udaje jej się nawet wyjść na spotkanie z nimi. Przez długi czas wiedzie szczęśliwe życie będąc w małym zespole muzycznym z trzema przyjaciółkami. Niestety po jakimś czasie jej rodzice umierają w wypadku samochodowym i całe życie staje do góry nogami. Julia musi porzucić zespół i zamieszkać z bratem w dziwnym domu dziecka. 

Coś od autorki:

Okej, wiem, że nadal czekacie na inne opowiadanie ale musiałam to napisać bo trzymało mnie kilka tygodni. Próbuję skombinować jakąś okładkę jednak na razie słabo mi idzie. Nie wiem kiedy wydam to opowiadanie, nie będzie to bardzo długo no ale jest rok szkolny i to zależy ile będę miała wolnego czasu. Wydaje mi się, że zapisałam wszystkie potrzebne informacje, najwyżej coś dopiszę. Dziś lub jutro jeszcze napiszę uzupełnienie które pomorze wam zorientować się w tym opowiadaniu.