“Choi Seoyun / Park Mihoon” – uzupełnienie do zapowiedzi

Tak jak mówiłam, uzupełnienie przybyło. Postaram się napisać je tak żebyście jak najwięcej zrozumieli a nie jest to łatwe. Te ważniejsze informacje będę zapisywała grubym tekstem.

BTS (Bangtan Sonyeondan) – siedmioosobowy koreański boysband stworzony przez wytwórnię Big Hit Entertainment w 2013 roku. 12 czerwca 2013 roku ukazał się ich debiutancki singiel “2 Cool 4 Skool”. W następnych miesiącach zdobyli m. in. tytuł “nowego artysty roku” na 2013 MelOn Music Award2013 Golden Disk Awards2014 Seoul Music Awards i 2014 Gaon Chart K-Pop Awards. Z 2016 MelOn Music Awards wrócili z dwoma nagrodami Top 10 oraz jedną z najważniejszych nagród (Daesang): Najlepszy album (za The Most Beautiful Moment in Life: Young Forever). Mieli także swój własny ośmioodcinkowy program Rookie King: Channel Bangtan wyświetlany na SBS MTV. Nazwa ich oficjalnego fanclubu to ARMYS a jego członkowie to ARMY (l.p.)

Albumy i single:

2013 – “2 Cool 4 Skool”, O!RUL8,2?, “No More Dream”

2014 – Skool luv Affair, Dark & Wild, Wake Up, “Just One Day”

2015 – The Most Beautiful Moment in Live

2016 – The Monst Beautiful Moment in Live: Yung Forever, Youth, Wings

2017 – You Never Walk Alone, Love Yourself: Her 

2018 – Face Yourself, Love Yourself: Tear, Love Yourself: Answer

2019 – Map of the Soul: Persona

2020 – Map of the Soul 7, Map of the Soul: 7 The Journey, “Dynamite”

Napisali piosenki z m.in. Hasley, Becky-G.

BTS mają program rozrywkowy na V Live nazywający się Run BTS! Jest on prowadzony od 2015 roku i nadal odnosi sukces wśród fanów. Od 2016 roku jest również BTS: Bon Voyage. W 2020 roku BTS rozpoczęli program BTS: In The Soop. 

Członkowie często mówią do swoich fanów “I purple You” co jest odpowiednikiem “I love You” w “słowniku BTS”. Fani czasem też się posługują tym określeniem.

Nagród, rekordów Guinnesa i tym podobnych wypisywać nie będę bo nie będzie to nam potrzebne do opowiadania. No to wszystko z tego co na razie wiem (z rzeczy które będą wam potrzebne bo tak to mogłabym pisać dalej).  A teraz zabieram się do pisania samego opowiadania.

PS. Dam wam też dwa linki bo się nudzę. To się pośmiejecie ze mną.